Lopen voor Lyme

Naast Books 4 Treatment beginnen we nu aan een nieuwe manier van geld ophalen voor mijn behandeling; Lopen voor Lyme! Wil je mij helpen met het geld voor mijn behandeling bij elkaar krijgen of wil je meer weten over dit evenement? Lees dan snel verder! 🙂

 

Wat is Lopen voor Lyme?

Lopen voor Lyme is een wandel en hardloop event voor Nederlandse chronische Lyme patiënten. De deelnemende teams proberen zoveel mogelijk funding op te halen voor de patiënt waar ze voor lopen. Ook proberen ze meer awareness te creëren voor Lyme. Al het geld dat opgehaald wordt, gaat direct naar de Lyme patiënt toe, dus er is geen tussenkomst van stichtingen en andere partijen. Lopen voor Lyme vindt plaats op zaterdag 9 april 2016 op het Henschotermeer in Woudenberg (ligt richting Utrecht). De start is om 7:00 uur ’s ochtends en het eindigt om 19:00 uur. Daarna is een special moment voor alle Lyme patiënten.

 

Waarom doe ik mee?

Ook ik heb mij met een team ingeschreven voor Lopen voor Lyme. Waarom? Nou, simpelweg gewoon omdat er heel veel geld nodig is voor mijn behandeling in Brussel en ik toch wel graag behandeld en beter wil worden hihi. Het geld wat we ophalen wordt dus gebruikt voor bloedonderzoeken, medicijnen, infusen en consulten, wat kan oplopen tot over de tienduizend euro.

Dan zal je misschien nu denken “Waarom kost dat allemaal zoveel? Nederlands heeft toch zorgverzekeringen?” Chronische Lyme wordt niet erkend door Nederlandse artsen en de behandelingen in Nederland zijn vaak niet goed genoeg om een patiënt 100% te genezen (en we gaan natuurlijk wél voor 100% beter worden!). Vandaar dat veel Lyme patiënten, net zoals ik, naar het buitenland moeten voor hun behandeling en dan vergoeden de zorgverzekeraars bijna niks, maar ook de artsen die in Nederland Chronische Lyme behandelen, hebben vaak de zorgverzekeraars niet achter zich staan en moet er dus alsnog een hoop uit eigen zak betaald worden.

 

Wat kan jij doen?

 • Geld doneren aan mijn loop team
  1. ga naar www.lopenvoorlyme.nl/meters-voor-lauri
  2. Kies een loper binnen dat team
  3. Doneer een bedrag naar keuze aan deze loper (het geld komt uiteindelijk allemaal bij degene terecht voor wie deze loper loopt, dus het maakt niet uit aan welke loper je binnen het team “Meters voor Lauri” doneert. Je doneert dan een vast bedrag, dus niet per km of half uur.)
 • Help met sponsoren zoeken
  Je kan bijvoorbeeld de flyer die bovenaan deze blog staat uitprinten en op je school, werk of sportclub hangen (vraag natuurlijk wel altijd eventjes na of dit mag) en je kan er eventueel een spaarpot naast zetten waar mensen geld in kunnen doneren.
    Deel deze blog of de flyer die bovenaan deze blog staat op social media en vraag of mensen hem verder willen delen. Hoe meer mensen weten van Lopen voor Lyme, hoe beter!
 • Meelopen met ons team
  Natuurlijk kan je ook meelopen met ons team! Je kan kiezen tussen hardlopen en wandelen en kan van een uurtje tot wel twaalf uur lang mee doen! De (hard)looptijd kan je  (We verwachten dan natuurlijk wel dat je actief sponsors gaat zoeken hihi). Mocht je graag mee willen lopen of meer informatie willen? Stuur dan eventjes een mailtje naar lauri-giepmans@hotmail.com

 

Meer weten?

Als je meer wil weten over Lopen voor Lyme, kan je naar de officiële website gaan: www.lopenvoorlyme.nl. Daar staat heel veer informatie over het evenement! Meer informatie over de ziekte van Lyme vind je door hier te klikken.
Wil je alle andere blogposts zien die ik geplaatst heb die te maken hebben met Lopen voor Lyme? Klik dan hier.

 

Alvast super bedankt iedereen!

1 reactie op “Lopen voor Lyme

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *